ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKOKULLARDA YETİŞTİRME PROGRAMI (İYEP) TANITIM TOPLANTISI MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN KATILIMIYLA YAPILDI

 İLKOKULLARDA YETİŞTİRME PROGRAMI (İYEP) TANITIM TOPLANTISI MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN KATILIMIYLA YAPILDI

          İlkokulların 3'üncü ve 4'üncü sınıflarına devam eden, önceki eğitim ve öğretim yılları içinde çeşitli nedenlerle türkçe ve matematik dersi öğretim programlarında yer alan ve belirlenmiş kazanımları yeterli düzeyde edinemeyen öğrencilerin bu kazanımlara ulaşmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) tanıtım toplantısı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımıyla Ankara'da yapıldı.    

          Toplantıya, Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem GENÇOĞLU, UNICEF Türkiye Temsilcisi Sayın Philippe DUAMELLE, Milli Eğitim Müdürü Sayın Turan AKPINAR, İl Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER ,akademisyenler ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri katıldı.


           İYEP Tanıtım Toplantısı İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlerine yapılan tanıtım ve bilgilendirme ile sona erdi.

16-10-201916-10-201916-10-2019

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.