ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’İN Katılımıyla Çalışkanlar İlkokulu´nda Kutlandı

2015-2016 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası İlçe Töreni, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Muhlis AVCI, İlçe Müftüsü Sayın Enver TÜRKMEN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin katılımıyla Çalışkanlar İlkokulu´nda kutlandı.
İlköğretim Haftası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’İN Katılımıyla Çalışkanlar İlkokulu´nda Kutlandı

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmasını Okul Müdürü Sayın Ömer Natık ÇALIŞKAN yaptı. Akabinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika Biçer konuşmalarını gerçekleştirirken bölge şartlarının zorluğuna ve her türlü desteğe ilçe olarak hazır bulunduklarına değindi.

 

Okul öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan şiir, koro ve çeşitli gösterilerle devam eden tören, öğrencilerin halk oyunları gösterisiyle son buldu.

 

Törenin hemen ardından Çalışkanlar İlkokulu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER’in desteğiyle yenilenen ana sınıfının açılışı gerçekleştirildi.  Önceki yıllarda okul binasının dışında yer alan lojman, ana sınıfı olarak kullanılmaktaydı. Sınıfın ana binanın dışında olması güvenlik problemleri doğurmakta, aynı zamanda bina 1954 yılında yapıldığından fiziki şartları yetersiz kalmaktaydı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün desteğiyle yeni ve oldukça donanımlı bir ana sınıfı ana binanın içinde yapıldı. Yeni eğitim-öğretim yılına başlanırken ana sınıfının yanı sıra okulun tüm tesisat sistemi yenilendi, yeni ve büyük bir öğretmenler odası yapıldı, müdür ve müdür yardımcısı odası yenilendi, okul-aile birliği odası yapıldı, iki adet özel eğitim sınıfı tüm donanımıyla açılarak Çalışkanlar İlkokulu yeni eğitim- öğretim yılına hazır hale getirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER, öğretmenler ve idareciler ile okul hakkında bilgi paylaşımında bulunarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği sağladıklarını ve sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

 

     

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.