ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE YÖNETİCİLİK FORMASYONU KAZANDIRMA KURSLARI BAŞLADI

    Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları 16.02.2015 tarihinde İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde başladı.
İLÇEMİZDE YÖNETİCİLİK FORMASYONU KAZANDIRMA KURSLARI BAŞLADI

      İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan eğitim seminerine İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, Altındağ  İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

 

      Seminerin açılış konuşmasını yapan Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL; sözlerine bu semineri düzenleyen başta Bakanlığımız olmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. “Altındağ ilçesi olarak bize düşen görev İlçemizi eğitim ve öğretim açısından arzu edilen yere getirmektir. Bunu da siz okul müdürlerimizle birlikte takım olarak çalışarak başarabiliriz. Bu doğrultuda olmak üzere bu seminerde pek çok yeni bilgi ile donanacağımıza inancım tamdır. Seminerimizin herkes için başarılı bir şekilde geçmesini diliyorum.” dedi.

 

       Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 5 Ocak’ta başlatılan seminer programının Çankaya, Mamak, Gölbaşı, Keçiören ilçelerinde tamamlandığını, okul müdürlerinin bu eğitimden son derece memnun kaldıklarını ve bu etkinliğin Altındağ’da da 140 civarında okul müdürüne bugün itibari ile verilmeye başlanacağını dile getirdi.

 

       Milli Eğitim teşkilatı içinde okul müdürlüğünün çok önemli bir yeri olduğunu, okul müdürlüklerini önemsediklerini belirten Bozkurt: “Büyük bir aile olan Bakanlığımızda, en değerli unsurumuz ve varlığımızın gerçek nedeni olan öğrenci ve öğretmenlerimize en yakın mesafede sizler bulunuyorsunuz. Bu gerekçeyle sizleri bir kez daha önemsiyoruz.” dedi. Okul müdürlerine verilen eğitim semineriyle, müdürlere her şeyi öğretmek çabası içinde olmadıklarını, gayelerinin bir farkındalık meydana getirmek olduğunu belirtti. 

 

       Seminere verilen arada İl Milli Eğitim Müdürü Erol BOZKURT ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL okul müdürleri ile sohbet ettiler. Daha sonra okul müdürleri 40’ar kişilik gruplar halinde seminer alacakları salonlara geçtiler.

 

Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu - İskitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.