ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE TEFBİS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

    28-29 Ocak 2015 tarihlerinde Altındağ ilçesine bağlı okul / kurumlarda Tefbis yetkilisi olarak görev yapan Müdür veya Müdür yardımcılarının katılımıyla Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda TEFBİS bilgilendirme toplantısı düzenlendi.  
İLÇEMİZDE TEFBİS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

     28 - 29 Ocak 2015 tarihlerinde Altındağ ilçesine bağlı okul / kurumlarda Tefbis yetkilisi olarak görev yapan Müdür veya Müdür yardımcılarının katılımıyla Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda TEFBİS bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

     Toplantıya Altındağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın İzzet ALAMDAR ve Mehmet RÜŞEN katıldı.

 

     Toplantının açılış konuşmasını yapan İzzet ALAMDAR TEFBİS sisteminin neden gerekli ve önemli olduğu konusuna vurgu yaparak, eğitim harcamalarının kayıt altına alınmasının gerekliliği konusunda bilgi verdi.

 

     Altındağ İlçe Milli Eğitim Mebbis Yöneticileri Hakan DİNÇER ve Baransel ÜLGER de; TEFBİS sisteminin kullanımı, kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, TEFBİS sisteminde yapılması gereken iş ve işlemler, TEFBİS sisteminde sık karşılaşılan sorunlar ile ilgili konularda bilgilendirme yaptıktan sonra toplantı sona erdi.

 

TEFBİS Bilgilendirme Toplantısı YapıldıTEFBİS Bilgilendirme Toplantısı YapıldıTEFBİS Bilgilendirme Toplantısı YapıldıTEFBİS Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.