ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Müdür Başyardımcıları ve Müdür Yardımcıları Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

İlçemizde Müdür Başyardımcıları ve Müdür Yardımcıları Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

         İlçemiz okul ve kurumlarında  görev yapan müdür başyardımcıları ve müdür yardımcılarının katılımıyla “Bilgilendirme ve İstişare toplantısı’’  Ankara Lisesi (Anadolu)  konferans toplantısı yapıldı.

        Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdür  Dr. Zülkarneyin AVCI katılımcılara hitap etti. Dr. Zülkarneyin AVCI  “Eğitimin sahadaki en önemli temsilcileri sizlersiniz. Veliyle, öğrenciyle ve  öğretmenle her türlü konuda ilk muhatap sizsiniz. Sizin yaklaşımınız ve duruşunuz eğitimin daha iyi noktalara ulaşmasında önemli bir adımdır.” dedi. Çok zor bir görev yürüttüklerini, fedakarca çalıştıklarını, yılmadan, bıkmadan hizmete devam ettiklerini belirterek tüm müdür yardımcılarına üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

          Daha sonra İlçemiz Şube Müdürleri ilgili oldukları alanlarla ilgili katılımcılara bilgi verdi ve katılımcılardan gelen soruları cevaplayıp önerileri dinlediler.

          Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

19-10-201819-10-201819-10-2018

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.