ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ YILDIRIM BEYAZIT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI

    Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sinem KILIÇ İLESAM tarafından 4.sü düzenlenen slogan ve logo yarışmasında logo tasarlama alanında Ankara 1. si olmuştur.
İLÇEMİZ YILDIRIM BEYAZIT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI

     İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)  tarafından geleneksel olarak düzenlenen, bu yıl T.C.Kültür Bakanlığı ve Akyurt Belediyesi’nin katkılarıyla 4.sü yapılan “Esere Saygılı Korsana Karşıyız-4 “ konulu slogan ve logo yarışmasında logo dalında ilçemiz Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğrencisi Sinem KILIÇ Ankara 1.si olmuştur.

 

     Öğrencimizi, onu destekleyen öğretmen ve idarecilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük BaşarıYıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimizden Büyük Başarı

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.