ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Muammer Şahin Ortaokulu Kitap Okuma Yarışması ödül törenine Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Asım BALCI ve Şube Müdürümüz Sayın Mehmet KARGI katılmışlardır.
![İlçemiz Muammer Şahin Ortaokulu Kitap Okuma Yarışması ödül törenine Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Asım BALCI ve Şube Müdürümüz Sayın Mehmet KARGI katılmışlardır.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/09103420_IMG-20200309-WA0001.jpg)
İlçemiz Muammer Şahin Ortaokulu ve Altındağ Belediyesinin katkıları ile gerçekleştirilen "Kitap Okuma Yarışması" ödül törenine, Altındağ Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Asım BALCI ve Şube Müdürümüz Sayın Mehmet KARGI katılmışlardır.