ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı

2016 - 2017 eğitim öğretim dönemi sene başı beden eğitimi öğretmenleri toplantısı 14 Ekim 2016 tarihinde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.
İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı

Toplantı; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Zeynep Beyza KARAKOÇ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu Beden Eğitimi Öğretmenleri Hayati TIRAK, Gökhan SEVİNÇ, H.Ertan YILMAZ ve ilçemizde görev yapan 94 beden eğitimi öğretmeninin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 

Toplantı; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Zeynep Beyza KARAKOÇ’un konuşmaları ile devam etti. Şube Müdürümüz konuşmasında sporun öneminden bahsederek ilçemizin farklı yapıda aileleri içinde barındırdığını, özellikle parçalanmış ailelerin çocuklarında madde bağımlılığının yüksek oranlarda olduğunu belirterek bundan kurtulmanın en etkili yolunun sportif faaliyetler olduğunu vurguladı. Ayrıca günümüz gençliğinin en büyük sorunlarından birinin obezite olduğunu, obezite ile savaşarak sağlıklı bir neslin oluşmasında sporun büyük yeri olduğunu belirtti. Bu bağlamda ilçemizde görev yapmakta olan beden eğitimi öğretmenlerinin görev ve sorumluluklarının öneminden bahsederek öğretmenlerimizden sorumluluklarının bilincinde fedakar yaklaşımlar beklediğini vurguladı.

 

Toplantının devamında komisyonumuz üyeleri geçen yıl yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundular ve 2016 - 2017 eğitim öğretim yılında yapılması planlanan faaliyetler ve başvurular hakkında gerekli açıklamaları yaptılar.

 

Toplantıya katılan öğretmenlerimizden gelen soruları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Zeynep Beyza KARAKOÇ ve komisyon üyelerimiz cevapladılar.

 

Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

21-10-2016     21-10-2016

21-10-2016     21-10-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.