ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüzü Uğurladık

İlçe Müdürümüzü Uğurladık

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden 28.12.2016 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görevde olduğum süre içinde çok sevdiğim ilçemize, siz değerli yönetici ve öğretmenlerle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

 

Enerji ve çalışma heyecanımıza güvenerek sizlerin ve velilerimizin bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle görev süremiz boyunca desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumun adına, bize güven ve destek veren tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm personelimize teşekkür ediyorum. Bizlere maddi ve manevi desteği ile dualarını esirgemeyen dostlarımıza şükranlarımı arz ederken, sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum.

 

28-12-201628-12-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.