ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL  okul ziyaretleri kapsamında Çocuk Sevenler Derneği İlkokulu’nu ziyaret etti.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL  okul ziyaretleri kapsamında Çocuk Sevenler Derneği İlkokulu’nu ziyaret etti.

                              

       Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL, Şube Müdürlerimiz Sayın Mehmet RÜŞEN ve Sayın İzzet ALAMDAR ile 25 Şubat 2015 tarihinde Çocuk Sevenler Derneği İlkokulu’nu ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında sınıfları gezen heyet öğrenciler, öğretmenler ve idarecilerle bir süre sohbet de etti.

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL, ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizi tanımak, öğretmenlerimizin huzurlu bir ortamda görev yapabilmelerini sağlamak, öğrencilerimizin durumları hakkında bilgi almak ve okulların eğitim ortamını yerinde görmek için okul ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

        Ziyaretler esnasında öğretmenlerin istek ve sorunlarını da dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL, Çocuk Sevenler Derneği İlkokulu idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Çocuk Sevenler Derneği İlkokuluna Ziyaret

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.