ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı...

Değerli Altındağ ailesi,

2020-2021 Eğitim- Öğretim yılını tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgının getirdiği kısıtlamalar ve normalleşme adımları süreciyle bugün tamamlamış bulunmaktayız.

Karşı karşıya kaldığımız bu zorlu süreci sevgili çocuklarımızın lehine çevirebilmek için başta öğretmenlerimiz olmak üzere yöneticilerimiz, personelimiz, velilerimiz, görevli ve gönüllü tüm paydaş kişi, kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte el ele vererek çalışmalarımızı gayretle, azimle ve sabırla yürütmenin, başarı ile tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Geldiğimiz noktada eğitim camiası olarak "Altındağ Her Alanda" diyerek yaptığımız gayretli çalışmalarımızın karşılık bulduğunu; eğitim adına birçok güzel işin, faydalı projenin, etkili faaliyetlerin hayata geçirildiğini, gençlerimizin birçok alanda başarılı sonuçlar elde ettiğini görüyoruz.

Sizleri okullarınızdan, öğretmenlerinizden, arkadaşlarınızdan ayıran bu süreçte önce sağlık prensibiyle; Milli Eğitim Bakanlığımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, okullarımız ve öğretmenlerimiz yüz yüze ve uzaktan eğitim yoluyla, EBA ve EBA TV gibi kanalları kullanarak yanınızda olmaya eğitiminizi aksatmadan devam ettirmeye çalıştık. Sizler de bizlerle birlikte olmaya derslerinizi takip etmeye gayret ettiniz ve başardınız. Bu süreçte büyük çabalar gösteren, koşturan, sonuna kadar gayret eden tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Salgın nedeniyle uzun süre evlerinde olan öğrencilerimiz için, Bakanlığımızın hazırladığı 5 Temmuz -31 Ağustos tarihleri arasında "Telafide Ben de Varım" programı doğrultusunda, ilçemizde de kapsamlı olarak düzenlenecek olan kültürel, sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda ücretsiz etkinliklerimize tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin gönüllü katılımlarını bekliyoruz.

Bu zorlu süreci hep birlikte atlattığımız değerli velilerime, yönetici ve öğretmenlerime teşekkür ediyor; yeni eğitim ve öğretim yılında okullarımızda çocuklarımın şen sesleriyle dolmasını dileyerek hepinize iyi tatiller diliyorum.

Oğuz YILMAZ

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.