ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER okul ziyaretlerine devam ediyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika Biçer’in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ve İlçe Şube Müdürümüz Sadettin DELLAL 06.11.2015’te okul ziyaretleri kapsamında Battalgazi İlkokulu ve Hacı Bayram İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ettiler.

 

Ziyaretleri sırasında okullarımızda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, okullardaki sorunlar hakkında okul idarecileri ve öğretmenlerinden bilgi alarak, çözüm önerilerini paylaştı. Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen BİÇER, okulların eğitim öğretim durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Hayırsever bir esnaf tarafından Battalgazi İlkokulu´nda yaptırılan mescidin açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER tarafından gerçekleştirildi. Sayın Biçer konuşmasında, öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerini sunarak gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Hacı Bayram İmam Hatip Lisesi’nde 9.sınıf öğrencileri ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilere İmam Hatipli olmanın önemini vurgulayan ve İmam Hatipli olmanın bir ayrıcalık olduğunu, yaptıkları başlangıcın gelecek hayatlarındaki olumlu etkilerini anlatan seminer verdi.

 

 

     

     

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.