ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´in 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´in 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;

 

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.

 

Eğitimin temel amacı; insan haklarına saygı duyan,  yeteneklerinin bilincinde, yeniliklere açık, milli, manevi ve ahlaki değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmektir.

 

Yeni Türkiye’nin temelleri olan gençlerimizin yetiştirilmesinde aileden sonra en önemli basamak olan okul; bireyi hayata hazırlayan, geleceğe yönelik hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan eğitim yuvasıdır. Bu yuvanın en önemli dinamiği ise fedakâr öğretmenlerimizdir.

 

Çocuklarımızın yetişmesinde velilerimizin de katkısı çok büyüktür. Onların olumlu ve yönlendirici destekleriyle ve çocuklarımıza yapacakları rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına önemli katkı sağlamaktadırlar.

 

Yurdumuzun dört bir yanında büyük fedakarlıklarla bu kutsal görevi yerine getiren eğitim çalışanlarımızın, çağı yakalamaya çalışan, çalışkan, inançlı, gayretli, geleceğimizi güvenle emanet edeceğimiz sevgili öğrencilerimizin, 2016-2017 eğitim-öğretim yılını en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılımızın ülkemiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.          

 

 

 

                                                                                                                                             Şefika BİÇER

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü        

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.