ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Karapürçek Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi Sergisini Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Karapürçek  Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi Sergisini Ziyaret Etti

Altındağ Halk Eğitim Merkezi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Karapürçek  Kadınlar Eğitim Kültür Merkezi yılsonu sergisi 16 Mayıs 2016 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL, Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay TEMEL, Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz KESKİN ve kurum müdürlerinin katılımıyla açıldı.

 

Altındağ Halk Eğitim Merkezi’nin ilçemizde bulunan 24 farklı mahallede hizmet veren ve on binlerce kadının hayatını değiştiren hobi - beceri kurslarına katılan Altındağlı kadınlar, yıl boyunca ürettikleri iğne oyasından ebruya, tel kırmada resme kadar el emeği göz nuru eserleri katılımcıların beğenisine sundular.

 

Sergiyi gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Karapürçekli kadınların yapmış olduğu birbirinden güzel eserleri inceledi ve bu güzel ürünlerin ortaya çıkmasında emeği geçen kursiyerlere ve öğretmenlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

17-05-2016     17-05-2016

17-05-2016     17-05-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.