ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER , Katip Çelebi İlkokulu, Sultan Alparslan Ortaokulu ve Kuzey Yıldızı İlkokuluna ziyaret gerçekleştirmiş ve incelemelerde bulunmuştur.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER , Katip Çelebi İlkokulu, Sultan Alparslan Ortaokulu ve Kuzey Yıldızı İlkokuluna ziyaret gerçekleştirmiş ve incelemelerde bulunmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/24160733_IMG-20191024-WA0005.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER , Katip Çelebi İlkokulu, Sultan Alparslan Ortaokulu ve Kuzey Yıldızı İlkokuluna ziyaret gerçekleştirmiş ve incelemelerde bulunmuştur.