ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif'in sonuna gelerek bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı'nızı can-ı gönülden kutluyorum.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler bayram günleridir. Bayram küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı, birlik ve beraberliğin sağlandığı özel günlerdir.

Ancak bu bayramda; tüm dünyayı etkisi alan koronavirüs (Covid-19)  tedbirleri çerçevesinde Ramazan Bayramını evlerimizde idrak ediyor olacağız. Gönüllerimizin manevi huzur ile dolduran Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken sevdiklerimizden uzakta olmanın burukluğunu yaşıyor olsak da bu zor günleri geride bırakacağımıza inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını, sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz daha nice güzel bayramlara hep birlikte erişmeyi temenni ediyorum.

Oğuz YILMAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.