ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın 'Mesleki Çalışma Programı'nın başlaması vesilesiyle yayınladığı mesajı...

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın  'Mesleki Çalışma Programı'nın başlaması vesilesiyle yayınladığı mesajı...

Değerli Meslektaşlarım,

Hasret bitiyor ve siz değerli öğretmenlerimizle birlikte güzel ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı için ilk adımı atıyoruz. 2020-2021 eğitim öğretim yılı 'Meslekî Çalışma Programı' yarın başlıyor. Henüz öğrencilerimize kavuşamasak da inanıyoruz ki yakın zamanda sınıflarımızda, koridorlarımızda, bahçelerimizde yine cıvıl cıvıl çocuk sesleri yankılanacak.

Sevgiyle, heyecanla, sağlıkla, tekrar bir arada olmak için öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için okullarımızı temiz, hijyenik ve güvenli hale getirmek için çalıştık. "Okulları birlikte açacağız." çağrımıza katılan ve sorumluluk alan herkese teşekkür ederiz. Şimdi tüm hazırlıkları titizlikle yapmaya ve okulları zamanında açmaya odaklandık.

Bizler daha temiz, daha sağlıklı, daha güvenli bir ortamda eğitim-öğretim için hazırız. Okullarımızda yeni eğitim öğretim yılının küçük bir tebessüm, içten bir günaydınla, sağlıkla başlasın istiyoruz. Biliyoruz ki öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve velilerimizle birlikte okulları güvenle açacağız.

24 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan 'Meslekî Çalışma Programı'nın hepimize hayırlı olmasını diliyor; seminer döneminin, tedbirimizi alarak, güvenli ve sağlıklı bir şekilde geçmesini temenni ediyoruz.

 

Oğuz YILMAZ

Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.