ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın göreve başlama mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın göreve başlama mesajı.

 

Kıymetli mesai arkadaşlarım, birbirinden özel sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz; 27 OCAK 2020 tarihi itibari ile Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamanın gururunu ve sevincini yaşıyorum.

Öncelikle Altındağ'da devletim-milletim için çalışmayı nasip eden Allah'a şükrediyor, bizi bu göreve layık gören kıymetli büyüklerimize de teşekkürü bir borç biliyorum. Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde emeği geçmiş olan önceki çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı iletiyorum.

"Eğitim Bir Ekip İşidir" ve ancak birlikte hareket edilerek yol katedilebilecek bir süreçtir. Eğitimde aslolan; içerik ve niteliktir. Bu  süreçte yeni görevime başlarken başta öğretmenlerimizi, tüm eğitim yöneticilerimizi, personelimizi, velilerimizi ve geleceğimizin-yarınlarımızın teminatı kıymetli öğrencilerimizi gönülden selamlıyorum.

Birlikte hareket etmenin ve ortak aklın üstünlüğünü benimseyerek, hak ve adaletten ayrılmadan, demokratik bir anlayışla birlikte çalışacağımız arkadaşlarımız, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve en önemlisi de öğretmenlerimizle beraber çocuklarımıza en güzel eğitim imkanlarını sağlamanın gayret ve çabası içerisinde olacağız.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlayabilmek için tüm okullarımızda öğrencilerimize eşit öğrenme fırsatları sunulması öncelikli gayemiz olacaktır.

Öğrencilerimizi akademik, sosyal, kültürel , bilimsel ve sportif alanlarda geliştirmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Aynı zamanda kültürel mirasımıza sahip çıkan, değerleriyle bütünleşmiş, manevi duygularla içselleşmiş bireyler yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak her yönden gelişimlerini destekleyecek ve çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini ifa edeceğimiz görevimizin bize verdiği sorumluluğun bilincinde olarak; Milli Eğitimin temel ilke-hedefleri ve Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme, yürütme ve geliştirme çabası içerisinde olacağız. 

Ortak akıl ile hareket ederek, ekip olarak birlikte güzel işlere imza atacağımız odamızın kapısı da gönül kapımız da herkese açık olacak ve birlikte bir bütün olduğumuzun temini olacaktır.

Altındağ'ımızı eğitimde bir adım daha öteye taşınabilmesi için velilerimizin, akademik ve bilimsel  camianın, sivil toplum kuruluşlarının ve eğitim camiasının tüm paydaşlarının desteğini ve iş birliğini bekliyoruz. 

Zamanın hızla akıp geçtiği bu çağda kaybedecek bir anın dahi olmadığı bilinciyle; Altındağ ilçemiz için bir an evvel el ele vereceğiz, birlikte projeler üreteceğiz ve çok çalışarak, ilçemizi birlikte geliştirecek ve güzelliklere imza atacağız. 

Bu vesileyle, Altındağ ilçemiz başta  olmak üzere tüm eğitim camiamıza; güzel hedefler ve ortak amaçlar doğrultusunda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor; Yeni dönemin başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız,  ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını, başarılara kucak açmasını temenni ediyorum. 

Sevgi ve Saygılarımla.

                                         Oğuz YILMAZ

                                                                                                                                       Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.