ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Babalar Günü mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Babalar Günü mesajı

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZ YILMAZ'IN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Milletimizin en önemli özelliklerinden biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısıdır. Şüphesiz bu güçlü yapının temel direklerinden biri de annelerimizle birlikte babalarımızdır. Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü fedakarlığı üstlenen, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan, her türlü çileye göğüs geren babalar, karşılıksız sevgi ve fedakarlık timsalidir. Çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak özveriyle çaba harcayan babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir.

Bu anlamlı günün, babalarımıza ilgimizi, sevgimizi, saygımızı daha çok sunmaya vesile olması temennisiyle, müşfik ve merhamet sahibi, tecrübeleriyle çocuklarına her zaman yol gösterici olan babaların Babalar Günü'nü kutluyorum.

Oğuz YILMAZ

Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.