ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Anneler günü mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Anneler günü mesajı

Merhameti ve şefkati en çok kendilerinden gördüğümüz, ilk duacımız, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.

'Cennet annelerin ayakları altındadır.' sözü doğrultusunda kendilerini baş tacı kabul ettiğimiz annelerimiz, senenin sadece tek bir günü değil, ömrümüzün her günü bizler için berekettir, duadır, ilk öğretmendir.

Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa, cefakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, en değerli varlıklarımızdır. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur.

Hayatını çocuklarına adayan kıymetli annelerimizin anneler gününü kutlarken, onları hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını kendilerine hissettirmemiz, emeklerinin boşa gitmediğini göstermemiz büyük önem arz ediyor. Başta şehit anneleri olmak üzere her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.

Oğuz YILMAZ

Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.