ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Sevgileri, emekleri ve fedakârlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

 

Bizleri eğiten, yetiştiren, ihtiyacımız olduğunda desteğini esirgemeyen, sevgi ve şefkatini karşılıksız veren kadınlarımız, tarihimiz boyunca hayatın her alanında en ön saflarda yer almıştır.

 

Kimi zaman devletin kuruluşunda, kimi zaman vatanın kurtuluşunda görev üstlenen kahraman kadınlarımız, geride asla unutulmayacak, günümüz kadınlarına rehber olacak bir miras bıraktılar. Bugün de mücadeleleri ve başarılarıyla örnek olan bütün kadınlarımızla gurur duyuyoruz.

 

Unutulmamalıdır ki toplumsal refah ve huzurun sağlanmasında her zaman başrolde olan kadınlarımız mutlu olduğu sürece o toplum mutlu olmuş; kadınlarımız, umut içinde olduğu sürece o toplum geleceğe umutla bakmıştır.

 

Bu vesileyle tüm kadınlarımıza hak ettikleri saygı ve değerin gösterildiği, güzel günler temenni ediyor; vatan için gözünü kırpmadan can veren tüm şehitlerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

 

Oğuz YILMAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.