ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Öğretmenler, Değerli Veliler,

 

Kısa bir aranın ardından 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine başlıyoruz. İkinci döneme 'merhaba' dediğimiz bugünde sizlerin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor; yeni bir heyecan ve şevk ile başlayacağımız bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Güçlü Türkiye hedefleri doğrultusunda; akl-ı selim, kalb-i selim, zevk-i selim bireyler yetiştirme yolunda kaybedecek bir anımızın bile olmadığını biliyoruz. Sizlerle birlikte geleceğimiz ve yarınlarımız adına eğitimde başarı hikâyelerini bu dönemde de yazacağımıza inanıyor, ülkemizin her alanda olduğu gibi eğitim alanında da taçlandırmanın tam zamanı olduğunu biliyoruz. Geleceğe uzanan bu eğitim yolculuğunda atacağınız her adımda, göstereceğiniz her türlü gayrette, sizlerin yanındayız.

 

Şimdi vakit, çalışma vaktidir.

 

Covid-19 salgını ile ilgili tüm tedbirlere uyarak ikinci dönemde de birinci dönemdeki gibi yüz yüze eğitime kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Okullarımızın açık kalması ve yüz yüze eğitim sürecimizin devam etmesi adına alınacak tüm tedbirlere ve yapılacak çalışmalara vereceğiniz tüm destek için şimdiden sizlere teşekkür ediyorum.

 

2021-2022 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarı temenni ederim.

 

 

Oğuz YILMAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.