ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ ve Şube Müdürümüz Sayın A.Rasim ASKER, "Pandemi Döneminde Hijyen Kuralları" Seminerine katılmışlardır.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ ve Şube Müdürümüz Sayın A.Rasim ASKER,](/meb_iys_dosyalar/2020_09/17125904_IMG_20200917_123416.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, Şube Müdürümüz Sayın A.Rasim ASKER'le birlikte İlçemiz Halk eğitim Merkezinde Servis Şoförleri ve Rehber Personele yönelik düzenlenen "Pandemi Döneminde Hijyen Kuralları" Seminerine katılmışlardır.