ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ ın Malazgirt Zaferi'nin 950. Yıl Dönümü Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ ın Malazgirt Zaferi'nin 950. Yıl Dönümü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_08/26181818_EF4ACA6B-AE38-4902-A20B-0B3A4F1524AE.jpg)
Size öyle bir yurt aldım ki; ebediyyen sizin olacaktır." Sultan Alparslan Anadolu'nun kapılarını bizlere açan, bu toprakları ebedi olarak Türk yurdu yapan #Malazgirt Zaferi'nin 950. yıl dönümünde, Sultan Alparslan'ı ve kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.