ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, 3 Nisan'da Yapılacak İLKSAN Delege Seçimleri Adayları ile Toplantı Düzenledi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, 3 Nisan'da Yapılacak İLKSAN Delege Seçimleri Adayları ile Toplantı Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2021_03/19185424_4684E126-170E-40A0-8F48-020E04D03D26.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ başkanlığında, Şube Müdürümüz Sayın Soner Önder YILDIZ'ın katılımıyla Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda toplantı yapıldı. Sayın Müdürümüz gerçekleştirilen toplantıda, 3 Nisan'da yapılacak olan İlksan Delege Seçimleri Adayları ile tanışma, istişare ve bilgilendirme paylaşımları sonrasında başarı temennilerinde bulundu.
Altındağ Her Alanda...