ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’nın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’nın Göreve Başlama Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Kısa bir aranın ardından, 29.05.2017 Pazartesi itibariyle, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime tekrar dönmüş bulunmaktayım. Ankara’nın bu güzide ve tarihi ilçesinde görev yapmış olmanın onurunu hissetmekle birlikte, ne denli bir sorumluluk ve azim gerektirdiğinin de bilinci içerisindeyim.

Milli ve manevi değerleri ön planda tutan, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel gelişmelere açık, özgüveni yüksek ve geleceğe umutla bakan eğitimli nesiller yetiştirmek öncelikli hedefimiz olacaktır. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızı daha güzel yarınlara hazırlamamızda birlikte yol katedeceğimiz siz değerli meslektaşlarıma, idareci, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Ayrıca, kendisinden görevi devraldığım Şefika BİÇER Hanımefendiye yeni görevinde başarılar diler, bu vesile ile henüz başında bulunduğumuz Ramazan ayının, başta ülkemiz olmak üzere bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz eder, en kalbi sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Dr. Zülkarneyin AVCI

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.