ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI´nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI´nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

           Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

       Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi minnet ve şükran duyguları içerisinde anar, vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah´tan rahmet dilerim. Tarihi şan ve şerefle dolu milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün liderliğinde yürütülen kurtuluş mücadelesinden zaferle çıkmış ve tüm dünyaya Türk milletinin esaret altında tutulamayacağını bir kez daha göstermiştir. Milletimizin bu onurlu mücadelesi, birçok mazlum millet için de örnek olmuştur. Bizlere ve gelecek nesillere düşen en önemli görev; Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak, koruyup, kollamak iç ve dış tehditlere karşı duyarlı olmaktır.

         Bayramınızı bu duygularla tebrik eder, daha nice bayramlara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanız temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.


29-10-201829-10-201829-10-2018

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.