ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI´nın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI´nın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem Sonu Mesajı

 Sevgili öğrenciler, öğretmenler ve veliler; büyük bir heyecan ve mutlulukla başladığımız 2018-2019 eğitim öğretim döneminin birinci yarıyılını bitirmiş bulunmaktayız.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır.  Önemli olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirip topluma hazırlamaktır. Bunun gerçekleştirilmesi adına bütün kurum ve kuruluşlarımız ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütüyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

Eğitim öğretimde bir yarıyılı tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Her birinizi gayretli çalışmalarınızdan ötürü içtenlikle kutluyorum. Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, yapabileceğinize dair güvenizi hep diri tutun.

Saygıdeğer Veliler;

Eğitim ve öğretimdeki hedefimize yürürken, çocuklarımıza ihtiyaç duyacakları güvenli okul ortamı sağlamak amacıyla anne-baba, öğretmen ve okul idaresi arasında ortak paylaşıma dayalı yakın ve sıcak bir ilişki kurulmasının gerekliliği kaçınılmazdır. Yavrularınızın her zaman için sizlere ihtiyaçları olduğunu asla ve asla unutmayınız. Çocuklarınızı çok seviyor ve önemsiyoruz. Onların iyi bir eğitim alması için her türlü imkânı seferber etmekteyiz.

Değerli Mesai Arkadaşlarım;

Yurdumuzun geleceği, ailelerinin her şeyi olan çocuklarımız sizlere emanettir. Emanetin değerini bilip, gereken özeni gösterdiğinize inanıyorum. Bir ülkenin gelişmesi ve varlığını devam ettirebilmesi, o ülke insanın almış olduğu eğitime bağlıdır. Bu amaçla çocuklarımızı en iyi şekilde bilgilendirmek, yetiştirmek, gelecekte ülke yönetiminde söz sahibi yapmak, severek yapacakları bir mesleğe yönlendirmek biz öğretmenlerin en büyük görevidir.

Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gayretlerinden ve fedakârlıklarından dolayı bir kez daha kutluyor, huzur dolu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.