ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANAOKULU VE SEYMENLER İLKOKULU´NU ZİYARET ETTİ

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER Altındağ Belediyesi Anaokulu ve Seymenler İlkokulu’nu ziyaret etti.                             
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANAOKULU VE SEYMENLER İLKOKULU´NU ZİYARET ETTİ

      Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER, 05 Haziran 2015 tarihinde Şube Müdürümüz Sayın Cemil ALKIŞ  ile Altındağ Belediyesi Anaokulu ve Seymenler İlkokulu’nu ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ziyaret esnasında okulları ve sınıfları gezerek öğrenciler, öğretmenler ve idarecilerle bir süre sohbet etti. Ziyaret esnasında Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından başlatılan kampanya ile toplanan giyeceklerin teslimi de Seymenler İlkokuluna yapıldı.

 

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şefika BİÇER, ilçemizde görev yapan öğretmenlerimizle doğrudan temas kurmak, öğretmenlerimizin çalışma ortamlarını yerinde görmek, öğrencilerimizle okullarında beraber bulunmak, okullarımızdaki eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek için okul ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

      Ziyaretler esnasında öğretmenlerin ve öğrencilerin istek ve sorunlarını da dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, okul  idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Altındağ Belediyesi Anaokulunu Ziyaret Ettiİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Altındağ Belediyesi Anaokulunu Ziyaret Ettiİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Altındağ Belediyesi Anaokulunu Ziyaret Ettiİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seymenler İlkokulunu Ziyaret Ettiİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seymenler İlkokulunu Ziyaret Ettiİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seymenler İlkokulunu Ziyaret Etti

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.