ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Yarıyıl Tatil Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın Yarıyıl Tatil Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Velilerimiz,

2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci dönemini bugün tamamladık. Öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, salgın döneminde eğitimin dört duvarla sınırlı kalmadığını gösteren ve göz aydınlığımız çocuklarımızı güçlü yarınlara hazırlayan öğretmen ve velilerimizi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

2020-2021 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili başlıyor bugün. Çok yoruldunuz bu süreçte, çok gayret ettiniz. Zor günlerde gayreti elden bırakmadınız. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Sizler ülkemizin geleceği, evimizin neşesi, milletimizin saygın birer ferdisiniz. Çalışmalarınızın karşılığı olan karne heyecanınızı ben de paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.

Bu ara tatilde bol bol eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kaliteli zaman geçirmenizi diliyorum. Sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. Arkadaşlarınızla,  aile fertlerinizle oyunlar oynayın, ilginize ve yeteneğinize uygun sanat ve spor faaliyetlerine katılım sağlayın.  Mutlaka okuyun, okuduğunuz üzerinde düşünmeyi ve fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyin. Bunları yaparak iyi bir moral ve motivasyonla ikinci döneme başlayacağınıza inancım tamdır. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.

2020-2021 eğitim öğretim yılının bu dönemi içindeki özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri yürekten kutluyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımız, bizim en kıymetli varlıklarımızdır. Salgın döneminde sizler de tüm eğitim paydaşlarımız gibi büyük emek verdiniz. Sizlerin de geride bıraktığımız bu eğitim ve öğretim döneminde de çocuklarınızın yanında olduğunuzun farkındayız. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları hepimizin ortak hedefidir. Tatil döneminde Sizler de çocuklarımızla kaliteli vakit geçirmeyi, oyunlar oynamayı, onları dinlemeyi, onlarla birlikte kitap okumayı ihmal etmeyiniz.

Değerli Meslektaşlarım,

Uzaktan eğitim sürecinde 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir. Sizlerin sayesinde Altındağ'da eğitim alanında önemli işlere imza attık. Uzaktan eğitim sürecinde geleceğimizin teminatı çocuklarımız için hiç durmadan canla başla çalışan meslektaşlarımız ve yöneticilerimizin büyük desteğini hep yanımızda hissettik.

İlçemizin eğitim sorumluluğunu paylaştığımız yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve destek personelimizle birlikte bizler, öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı kişilikler olarak yetişmesinde, bilgiye en doğru ve güvenli biçimde erişmelerinde daima yanlarında olacağız. Sizlerle bir ve beraber olacağımız inancıyla çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Ara tatil sürecinde salgın tedbirlerine uyarak tatilinizi geçirmenizi ve eğitim öğretime sağlıklı bir şekilde dönmenizi diliyorum. Sizleri okullarınızda her türlü tedbir alınmış olarak bekliyor olacağız.    

2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak ikinci dönemde tekrar buluşmak ümidiyle. İyi tatiller olsun.

Oğuz YILMAZ

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.