ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın "Ara Tatil" Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ'ın

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuz YILMAZ, bugün başlayacak 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ikinci ara tatili dolayısıyla öğretmenler ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı.

Ülkemizin yarınları çocuklarımız için her türlü tedbiri alarak okullarımızı açık tutma kararlılığıyla 7 Şubat'ta başlayan 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin ara tatili bugün başlıyor. Kısa bir süre de olsa öğrencilerimizin dinlenmeleri için 11-15 Nisan'ı kapsayan dokuz günlük 'ara tatil'in sağlıkla geçmesini temenni ediyorum.

Bu vesileyle okulların açıldığı ilk günden itibaren salgın şartlarına rağmen büyük ve özveri içerisinde çalışarak eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, ilçemizin ve ilimizin başarı seviyesinin arttırılmasında sergiledikleri özverili çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize ve yöneticilerimize, velilerimize ve eğitim paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı özveri ile bu ara tatilde de öğretmenlerimizle Mesleki Eğitim Çalışmaları kapsamında ara tatil sonrası için hazırlıklarımızı yapıyor olacağız.

Sevgili Çocuklar,

11-15 Nisan'ı kapsayan dokuz günlük bir  'ara tatil' ile mola veriyoruz. Küçük molalar her zaman iyi gelir. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu haftayı dinlenmek için güzel bir fırsata çevirerek bol bol eğlenin, dinlenin ve sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. Verdiğimiz küçük molada mutlaka kitap okuyun, okuduklarınız üzerinde düşünmeyi ve fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyin.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve hayırlı bir tatil diliyor, ara tatilin ardından tekrar okullarımızda öğrencilerimizle birlikte olmayı temenni ediyorum. Tazelenmiş olarak yuvanıza dönmenizi bekliyoruz.Bir hafta sonra, kaldığımız yerden devam etmek üzere, sağlıklı ve güzel günler diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğuz YILMAZ

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.