ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM'ın Ramazan Bayramı Mesajı

 

Bir Ramazan Bayramı'na daha erişmiş bulunmaktayız. Manevi yaşantımızda önemli bir yeri olan bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası millî ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı özel günlerdir. Dayanışma gibi yüce bir duygunun tezahür ettiği bu kutsal günlerde, bizleri bir arada tutan değerleri yaşatmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalı, huzur ve barış ortamını sürdürmeli, kardeşlik duygularımızı geliştirmeliyiz.

Unutmayalım ki; asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu topraklar üzerinde bizi güçlü kılan şey, vatandaşlarımızın birbirine gönülden bağlılığı, büyük milletimizin yardımseverliği, millî birlik ve beraberliğimize olan sarsılmaz inancıdır.

Altındağ eğitim ailesi olarak; evlatlarımızı bu ruh ve bilinçle yetiştirecek, millî ve manevi iklimimizin güzelliklerini, onlardan aldığımız güç ve heyecanla geleceğe taşıyacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimizin ve kıymetli ailelerinin, tüm eğitim camiamızın ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar dilerim.

 

Hasan YILDIRIM

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.