ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM'ın "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" Kutlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM'ın

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM'ın "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" Kutlama Mesajı

Gazi Meclisimizin açılışının 102.  yıldönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu özel gün, aydınlık geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza, gençlerimize, ülkemize ve milletimize kutlu olsun.

23 Nisan, ülkemiz ve milletimiz için çok önemli bir ana tanıklık etmiş, asil bir milletin verdiği bağımsızlık mücadelesinin ardından birlik ve beraberliğin bayraklaştığı gün olmuştur. Millî egemenliğin muhteşem bir şekilde tecelli ettiği bu günün ülkemiz için daha güçlü, daha sağlam birlik ve beraberliğe vesile olması en büyük dilek ve temennimizdir.

Geleceğimizin teminatı; ülkemizin ve yüce milletimizin umudu ve güvencesi sevgili çocuklar;

Biz ümit ediyor ve inanıyoruz ki, sizler okuyan, anlayan, araştıran, düşünen, sorgulayan, çözümcül eleştirilerde bulunabilen, yenilikçi, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, millî ve manevi değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, sorumluluk duygusu gelişmiş iyi eğitimli bir nesil olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin her alanda varolmasını sağlayacaksınız.

Bu duygu, düşünce ve umutlarla Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve millî mücadele arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor, başta bugünü anlamlandıran çocuklarımız olmak üzere, ülkemizin, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum. 

Hasan YILDIRIM

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.