ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM Görevine Başladı.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM Görevine Başladı.

 

Sayın Bakanımızın tensipleriyle Altındağ İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER'e öncelikle şükranlarımı arz ediyorum.

Ankara'nın önemli ilçelerinden biri olan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna şahitlik etmiş Altındağ'ımızda; İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim.  

İlçemizde bugüne kadar görev yapan İlçe Millî Eğitim Müdürlerimize yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, daha önceden var olan birikim ve başarılarının daha da artarak devam edeceğini temenni ediyorum.

Bakanlığımızın belirlediği eğitim politikalarını, bütün paydaşlarımızla beraber gönül ve el birliğiyle üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde gerçekleştireceğimize inanıyorum. Geleceğimizin teminatı ve hazinesi olan öğrencilerimize, en güzel ve sağlıklı eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız.

Okuyan, araştıran, düşünen, bilim ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, millî ve manevi değerlere bağlı insani değerleri özümsemiş, kendine güvenen bireyler yetiştirmek hedefimiz olacaktır. 

İş ve gönül birliği içerisinde ilçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü çatısı altında görev yapan bütün yol arkadaşlarıma, saygıdeğer velilerimize, sevgili öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.   

 

Hasan YILDIRIM

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.