ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan YILDIRIM, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Değerli Meslektaşlarım

2022-2023 eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz, çocuklarımız, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını temenni ederim.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sizler ülkemizin geleceği, evimizin neşesi, milletimizin saygın birer ferdisiniz. Yarınlarınız için sizlere sunulan fırsatları, ortaya konulan emekleri ve yapılan çalışmaları en iyi şekilde değerlendireceğinize olan güvenimiz tamdır.

Devletimizin sunmuş olduğu güçlü imkanlarla ilçemizdeki tüm eğitim kurumlarımız yaz tatili sürecinde; sizlerin daha sağlıklı, daha güvenli, daha verimli bir eğitim ortamına kavuşması için gerekli olan çalışmalarını tamamladı. Sizleri iyi yetişmiş birer fert olarak; bilime dayalı, bilgi üreten ve bu bilgileri gelişen teknoloji ile ekonomik yararlılığa çeviren, öz güveni yüksek bireyler olarak görmekten onur duyacağız. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi "Tek bir şeye ihtiyacımız vardır; o da çalışkan olmak." Başarıya ulaşmada en önemli unsurun düzenli ve sistemli çalışma olduğunu unutmamalısınız.

Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olacağız.

Kıymetli Velilerimiz,

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları hepimizin ortak hedefidir. Hedeflerimize ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve eğitimde daha ileri noktalara gelebilmek için idareci, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin gerekli olduğuna inanıyorum.

Yarının Türkiye'sini yönetecek, şekillendirecek, daha iyi noktaya taşıyacak çocuklarımızı yarınlara hep birlikte hazırlayacağız.

Değerli Meslektaşlarım,

Toplumun eğitimini daha ileri düzeye çıkarmak ve eğitim kalitesini artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Sizlerin özverisi, emeği ve rehberliğinde yetişecek olacak çocuklarımızın vatanına, milletine ve devletine bağlı, milli ve manevi değerleri haiz bireyler olarak yetişmeleri en büyük beklentimizdir. 

Sizlerin sayesinde Altındağ'da eğitim alanında önemli işlere imza attık. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir. 2021-2022 eğitim öğretim yılı boyunca geleceğimizin teminatı çocuklarımız için hiç durmadan canla başla çalışan meslektaşlarımız ve yöneticilerimizin büyük desteğini hep yanımızda hissettik. Yeni eğitim öğretim yılında da çocuklarımızın okullarımızda ve sınıf ortamında eğitimlerini başarıyla sürdürebilmeleri için her konuda rol model olacağınız inancındayız.

Bu duygu ve düşüncelerimle; 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nın velilerimize, öğretmenlerimize, eğitimin tüm paydaşlarına ve geleceğimizin teminatı evlatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sağlıkla, huzurla güzel bir yıl yaşamak temennisiyle...

 

Hasan YILDIRIM

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.