ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EROL BOZKURT İLÇEMİZ OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

     Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda iletişim ve paylaşımı daha etkili biçimde sürdürmek amacıyla düzenlenen toplantılar kapsamında Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT ilçemiz okul yöneticileriyle bir araya geldi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EROL BOZKURT İLÇEMİZ OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

       Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Müdürleri Bilgilendirme Toplantısı 29 Mayıs 2015 tarihinde Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şefika BİÇER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl ve İlçe Şube Müdürleri ile okul müdür ve müdür yardımcılarının katılımıyla Ankara Lisesi (Anadolu) Konferans Salonu’nda yapıldı.

 

       Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şefika BİÇER, açış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürü’nü, İl Müdür Yardımcıları’nı ve Şube Müdürleri’ni Altındağ’ da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu yıl Altındağ’ın sosyal, kültürel ve sportif başarılarından ve yıl boyunca yapılan etkinliklerden bahsetti.

 

        Açış konuşmasının ardından kürsüye gelen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu da yaptığı konuşmada Ankara’ daki eğitimcilerin çeşitli konulardaki görüş ve önerilerinden istifade etmeye özen gösterdiklerini ifade ederek. Çok başarılı verimli çalışmaların yürütüldüğü bir yıl geçirildiğini ve bu çalışmalara katkı sağlayan okul yöneticilerine teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

 

        Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, okul yöneticileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı´nın çok başarılı, verimli ve gurur veren bir yıl olarak geçirildiğini dile getiren Sayın BOZKURT bu başarıda en çok pay sahibinin okul yöneticileri olduğunu dile getirdi.  Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri çok önemsediklerini belirten Ankara Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, konuşmasının devamında 7-8 Temmuz tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak bir Üniversite Tercih Fuarı düzenleneceğini ve bu fuara katılımın teşvik edilmesini; TEOG yerleştirmeleri ve üniversite tercihleri konusunda öğrenci ve velilere yardımcı olmak için gerekli hazırlıkların titizlikle yapılmasını vurguladı. Üniversite Tercih fuarına 120 civarında üniversitenin katılacağını söyleyen Sayın Erol BOZKURT “ Bu sayede üniversite adayları doğrudan üniversitelerin profesyonel görevlilerinden rehberlik desteği alabilecek” dedi. Okullarımızı cazibe merkezi haline getirmemiz gerektiğini vurgulayan ve teneffüse koşarak çıkan öğrencilerin yine aynı şekilde derslere girmelerini sağlamamız gerektiğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz katılımcılara, katkı sağlayan Ankara Lisesi(Anadolu) idarecilerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN EROL BOZKURT İLÇEMİZDE OKUL YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.