ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Cemal BÜYÜKER ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mahmut ÖZSOY İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´i ziyaret ettiler.
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Cemal BÜYÜKER ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mahmut ÖZSOY İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´i ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12090042_IMG-20190212-WA0000.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Cemal BÜYÜKER ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mahmut ÖZSOY İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER´i ziyaret ettiler. Yaş haddinden emekli olacak Müdürlerimize, bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar dileriz.