ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HİS İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

14 Ocak 2016 tarihinde Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Herkes İçin Spor Federasyonu(HİS) arasında sporun yaygınlaştırılması adına protokol imzalanmıştır. 
HİS İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen bu toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu Üyeleri ile Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Erdal ZORBA ve yönetim kurulu üyesi Sinan KARTAL katılmışlardır.

 

İmzalanan bu protokol ile ilçemize bağlı okullarda eğitim alan öğrencilerin spora yönlendirilmesi ve sporun yaygınlaştırılarak geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu gelişimin oluşturulabilmesi adına tanıtıcı eğitim faaliyetleri, seminerler ve Herkes İçin Spor Federasyonu bünyesindeki spor branşlarının tanıtılması hedeflenmektedir.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, imzalanan bu protokol ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin; kötü alışkanlıklardan uzak tutularak, milli ve manevi değerleri bilen ve bu değerlere sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlayacağını belirtti.

 

14-01-2016     14-01-2016

14-01-2016     14-01-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.