ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var”

İHH İnsani Yardım Vakfı üyeleri 10.11.2015’te Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’i makamında ziyaret ettiler.
“Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var”

İHH İnsani Yardım Vakfı üyeleri ziyaretleri sırasında “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesinin devam ettiğini ve bununla ilgili yürüttükleri çalışmaları anlattı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER bu proje kapsamında okullarımızda yapılan çalışmaları desteklediklerini ve bu projede yer almaktan onur duyduklarını belirtti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER ziyaret sonrasında vakıf üyeleri ile birlikte Ankara Anadolu Lisesi’ne geçerek İHH İnsani Yardım Vakfı Başkan Yardımcısı Murat YILMAZ’ın “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” kampanyası ile ilgili yaptığı sunumu izlediler. Yılmaz; projenin öğrencilerin küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever, başkalarının dertlerine duyarlı insanlar olarak yetişmesinde büyük katkısı olduğunu belirtti.

 

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.