ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HER KUŞUN BİR YUVASI OLSUN"

       Nazım Akcan İlkokulu Değerler Eğitimi kapsamında “HER KUŞUN BİR YUVASI OLSUN” adlı projeyi hayata geçirdi.


 

 

      Nazım Akcan İlkokulu Değerler Eğitimi kapsamında “HER KUŞUN BİR YUVASI OLSUN” adlı projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında öğrenciler tarafından yapılan kuş yuvaları okul bahçesinde bulunan ağaçlara Altındağ Belediyesi tarafından gönderilen vinç yardımı ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Mahmut SAVURAN ve Sayın Mehmet ALTINDAĞ’ın katıldığı bir törenle asıldı.

Nazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun ProjesiNazım Akcan İlkokulu Öğrencilerinden Her Kuşun Bir Yuvası Olsun Projesi

 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.