ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hamamönü’nde İmam Hatip Okulları Toplantısı Yapıldı

İlçemiz bünyesinde bulunan imam hatip kurum idareci ile Hamamönü Tarihi Kabakçı Konağı Kültür ve Sanat Evi’nde toplantı yapıldı.
Hamamönü’nde İmam Hatip Okulları Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Altındağ İlçe Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Cemil ALKIŞ, İmam Hatipliler Platformu Temsilcileri ve ilçemiz bünyesinde bulunan imam hatip okulları müdürleri katılmışlardır.

 

Toplantıda 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk bölümünün sonuna yaklaştıklarını dile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları için elimizden gelenin en iyisini yaptığını belirterek imam hatiplilik şuuruyla yetişen öğrencilerimizin topluma faydalı bireyler olacaklarını ifade etti.

 

Toplantıda Altındağ ilçesinde bulunan Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarının genel durumları değerlendirildi ve okulların durumları ile ilgili okul müdürlerinden bilgi alındı. İmam hatip okullarının eksiklerinin giderilmesi, kaliteli, vasıflı ve donanımlı öğrencilerin yetişmesi konusunda gerekli çalışmaların yapıldığını belirtildi ve imam hatip okullarının kalitesini artırmak için yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

 

20-01-2016     20-01-2016

20-01-2016     20-01-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.