ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halil Naci Mıhçıoğlu İlkokulu’nda Okuma Salonu Açılışı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüm Saadettin DELLAL ile birlikte 23 Şubat 2016 tarihinde Halil Naci Mıhçıoğlu İlkokulu’nda düzenlenen okuma salonunun açılışını yaptılar.
Halil Naci Mıhçıoğlu İlkokulu’nda Okuma Salonu Açılışı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Halil Naci Mıhçıoğlu İlkokulu’nda öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak ve okuma alışkanlığı edinmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen okuma salonunun açılışını yaptı. Okuma salonunun düzenlenmesinde elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden merhum “Murat KARA”nın anısını yaşatmak, insan hayatının en önemli yerini tutan eğitime katkıda bulunmak adına kızları ve eşinin önemli katkıları olmuştur.

 

Açılış sonrasında Halil Naci Mıhçıoğlu İlkokulu’nu gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER okullardaki sorunlar hakkında okul idarecileri ve öğretmenlerinden bilgi alarak, çözüm önerilerini paylaştı. Sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen BİÇER, okulun eğitim öğretim durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

 

25-02-2016     25-02-2016

25-02-2016     25-02-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.