ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacıbayram Ortaokulu’nda Proje Odası Açılışı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER Hacıbayram Ortaokulu adına yapılan projelerde, okuldaki kurul, komisyon toplantılarında ve öğretmenlerin öğrencilerle yapmış olduğu grup çalışmalarında aktif bir şekilde kullanılması amacı ile düzenlenen proje odasının açılışını 1 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirdi. 
Hacıbayram Ortaokulu’nda Proje Odası Açılışı Yapıldı

Hacı Bayram Ortaokulu Konferans Salonu’nun açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İzzet ALAMDAR, Saadettin DELLAL ve Mehmet RÜŞEN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Komisyonu üyeleri, konferans salonunun yapımına destek sağlayan işadamları, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

 

Programda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER; ilçemizin bu tür desteklere ihtiyacı olduğunu belirterek öğrencilerin daha geniş bir bakış açısı ile hayata hazırlanmalarına olanak sağlayacağını ifade etti. Salonun yapımında emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlere ve maddi katkı sağlayan işadamlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Program sonunda okul öğretmen ve idareci ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER öğretmenlerimize gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek proje odasının düzenlenmesine katkı sağlayan işadamları Ömer ARU ve Cihan BEKTAŞ’a plaket takdim etti.

 

01-03-2016     01-03-2016

01-03-2016     01-03-2016

01-03-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.