ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Bayram Ortaokulu Konferans Salonu Açılış Töreni

Hayırsever işadamlarının destekleri ile yapılan Hacı Bayram Ortaokulu Konferans Salonu 27.10.2015’te yapılan törenle açıldı.
Hacı Bayram Ortaokulu Konferans Salonu Açılış Töreni

Hacı Bayram Ortaokulu Konferans Salonu’nun açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İrfan YURTDOĞAN ve Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Saadettin DELLAL, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi GÜNEY, konferans salonunun yapımına destek sağlayan işadamları, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

 

Programda konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER; Altındağ’ın dezavantajlı bir bölge olmasına rağmen birçok alanda önemli başarılara sahip olduğunu vurgulayarak okullarımıza destek ve imkan sağlandığında daha birçok başarıya imza atacaklarına inandığını belirterek her konuda onların destekçileri olduğunu söyledi. Biçer, salonun yapımında emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlere ve maddi katkı sağlayan işadamlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Program işadamlarına plaket verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

     

     

     

     

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.