ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Ve Spor Bakanımızdan İlçemize Anlamlı Ziyaret

Gençlik Ve Spor Bakanımızdan İlçemize Anlamlı Ziyaret

 

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçemiz Yahya Özsoy Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencilerini ziyaret ettiler. Ziyarete Bakan KASAPOĞLU ile birlikte Vali Yardımcımız Ali SÖZEN, Altındağ Kaymakamımız Erol KARAÖMEROĞLU, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdür Vekili Ertan GÖV, İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Zülkarneyin AVCI ve Şube Müdürlerimiz de eşlik ettiler. 

Yahya Özsoy Özel Eğitim Meslek Okulu’nun sınıf ve atölyeleri dolaşarak öğrencilerle sohbet edip masa tenisi oynayan Bakan KASAPOĞLU, atölyelerde öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceleyip öğretmenlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Devletin ve kurumlarının çocuklar ve gençler için var olduğunu belirten KASAPOĞLU: "Burada gözü, gönlü temiz pırıl pırıl çocuklarımız var. Onlar bizim her şeyimiz, biz onlar için varız. Burada onlarla olmak ayrı bir umut, ayrı bir mutluluk.Bu gençlerimiz bizim kahramanlarımız. Bu kahramanlarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak da hepimizin vazifesi, boynumuzun borcu. Dertlerini dinleyip, bu gençlerimizi daha donanımlı nasıl yetiştiririz, hayatla uyum içerisinde nasıl plan ve projeler yaparız bunları konuşacağız. Her gün sizlerle ilgili bir adım ileri gitme zorunda olduğumuzu hissediyoruz." dedi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak hizmetinize her daim hazırız." değerlendirmesinde bulundu. Program sonrasında Sayın Bakanımız, öğrencilerimize çeşitli spor malzemeleri hediye ettiler.Sayın Bakanımıza ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz.

04-12-201804-12-201804-12-201804-12-201804-12-201804-12-201804-12-201804-12-2018

 

 

 


 

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.