ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Kızlar Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonası’na Katılıyor

Genç Kızlar Masa Tenisi Takımımız Türkiye Şampiyonası’na Katılıyor

Ankara Lisesi Müdür Yardımcısı Emine ÇAPKAN, Beden Eğitimi Öğretmeni Didem ADA ve Genç Kızlar Masa Tenisi Takımı Öğrencilerimiz İrem KOCA, Feyza Nur SAĞLAM ve Beril ÇAKIR 17 Şubat 2017’de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI’yı makamında ziyaret ettiler.

 

5 Ocak 2017’de yapılan Ankara okullar arası yarışmada takım halinde ikinci olan okulumuz Türkiye yarı final maçlarına katılmaya hak kazandılar. 13 Şubat 2017’de Niğde’de gerçekleşen yarı finale katılan okulumuz Türkiye grup ikinciliğini elde ederek Karaman’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandılar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, öğrencilerimizin bu müsabakalarda aldıkları dereceler ile hem kendilerinin hem okullarının hem de ilçemizin başarılarına katkı sağladıklarını ifade etti. Okullarımızda akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermenin gerekliliğini vurguladı.

 

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen okul idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, dereceye giren öğrencilere spor akademisi açmaya çalıştıklarının müjdesini vererek öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini ifade etti ve başarılarının devamını diledi.

 

 

 

17-02-201717-02-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.