ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı...

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı...

Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı...

 

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İle Turgay Yüce Eğitim Kurumları San. Tic. Ltd. Şti. arasında protokol imzalandı.

Söz konusu protokolde Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Turgay Yüce Eğitim Kurumları San. Tic. Ltd. Şti arasındaki Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri tanıtım, yöneltme faaliyetleri kapsamında araştırma-uygulama, eğitim-öğretim, reklam vb. konularındaki anlayışlarını, karşılıklı ilgileri çerçevesinde Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kurum yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile Turgay Yüce Eğitim Kurumları San. Tic. Ltd. Şti.’ nin kurum yöneticileri ve öğretmenleri arasındaki ilişkileri teşvik etmek, mevcut olanakları geliştirme, eğitim ve öğretim, araştırma ve uygulama vb. konularda çalışmalar ve araştırmalar yapma, bu araştırma çalışmalarının sonuçlarının ortak kullanımını sağlama ve bunları yayımlama, tarafların eğitim-öğretim anlayışları ve bilimsel amaçlı organizasyonlardaki deneyimlerini birbirlerine aktarma amaçları yer almaktadır.

 Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI, Eğitimde İşbirliği Protokolü´nün hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

21-03-201821-03-201821-03-201821-03-2018

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.