ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı…

Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı…

Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ANKESOB) ve ANKESOB´a bağlı ilgili odalar ile Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında ´Eğitim İşbirliği Protokolü´ imza töreni gerçekleştirildi.   

 

Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda gerçekleştirilen törende, ANKESOB Başkan Vekilleri Hüseyin AR, Hasan H. ÇAVUŞCULU ile Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI ve Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali ASLAN tarafından ´Eğitim İşbirliği Protokolü´ imzalandı.

 

Eğitim İşbirliği Protokolü; Ulus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ANKESOB ve ilgili odalar arasında;  imkanları birleştirmek suretiyle, sektörlere ihtiyaç duyulan işgücünü yetiştirmek ve oda üyesi çalışanların nitelik ve niceliğinin artırılmasına katkıda bulunmak, yeni teknolojileri etkin ve verimli kullanma becerisini kazandırarak, uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücünü yetiştirebilmek için tanzim edilen işbirliği esaslarını kapsıyor.

 

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Zülkarneyin AVCI da yaptığı konuşmada esnaf ve sanatkârların temsilcilerini okullarında ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirerek,  Eğitim İşbirliği Protokolü´nün hayırlı olması temennisinde bulundu. Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, "Gerçekleştirilen protokol inşallah ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli eleman yetiştirme noktasında çok önemli bir boşluğu doldurur. Bu protokol ileride sonuç odaklı gerçekleştirilecek işbirliğinin de başlangıcı olur. Hayırlı olsun." diye konuştu. 

 

07-06-201707-06-201707-06-201707-06-2017

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.