ANKARA ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Dönüşümün Gücü"nün Başarısı

Avrupa Birliği Komisyonu’nca finanse edilen, TED Üniversitesi tarafından yürütülen ve yürütücülüğünü TED Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat GÜNEL’ in yaptığı FP7 Chain Reaction Projesi kapsamında III. Zincir Reaksiyon Bilim Festivali’nde 50’yi aşkın bilimsel proje arasından Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü olmuştur.


Yıldırım Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri 9 - 12 Mayıs 2016 tarihlerinde Bulgaristan’nın Plovdiv Üniversitesi’nde 12 ülkenin katılımı ile gerçekleşecek olan Uluslararası Bilim Festivali’nde “Dönüşümün Gücü” isimli projelerini tanıtacaklardır.

 

Hazırladıkları bu projelerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER’e gerçekleştirdikleri ziyaret sırasında tanıtan öğrenciler yaptıkları proje ile "Bu günün çöpü yarının gücüdür" mesajını verdiklerini belirttiler.

 

Ziyaret sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER, öğrencilerin proje kapsamında yaptıkları çalışmaları inceleyerek çalışmalarının amaçları hakkında sohbet etti. Öğrencileri ve öğretmenleri elde ettikleri bu uluslar arası başarıların dolayı tebrik ederek başarıların devamını diledi. 

 

24-03-2016     24-03-2016

24-03-2016     24-03-2016

Zübeyde Hanım Mah. Etlik Cad. No 6 Altındağ / ANKARA - 0312 376 06 86

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.