ANKARA
ALTINDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çıraklık Eğitim ve Öğretim Vakfı tarafından İlçemiz Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerine Kıyafet Desteği sağlanmıştır.
![Çıraklık Eğitim ve Öğretim Vakfı tarafından İlçemiz Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerine Kıyafet Desteği sağlanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/15084019_IMG_0921.jpg)
Düzenlenen organizasyona Çıraklık Eğitim ve Öğretim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İbrahim KARAKOÇ, ATO Kuaför ve Güzellik Salonları Meslek Komitesi Başkanı Ömer SARIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şefika BİÇER , Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ömer DELİBAŞ ve Müdür Yardımcıları katılmışlardır.